По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Як правильно вибрати складське обладнання?

Облаштовуючи складське приміщення, необхідно враховувати безліч важливих моментів, таких як: освітлення простору, спеціалізоване обладнання для створення певного мікроклімату, а також якість матеріалів, що використовуються. Однак функціональність та зручність на складі забезпечує обладнання для розвантаження та навантаження різних товарів. Найбільш поширеним видом таких пристроїв є візки.

Виділяють кілька основних видів даного типу техніки, залежно від її прямого призначення:
- садові та будівельні тачки, візки;
- двоколісні;
- платформні;
- з підйомною платформою;
- шафи на колесах;
- гідравлічні візки.

Доречі, ми пропонуємо онлайн тренінги скадська логістика в Україні.

Корисні поради
По-перше, слід визначитися, з якими завданнями доведеться зіткнутися, які види вантажів (їх габарити, вага, вид тарі) будуть перевозитися за допомогою візків.

По-друге, необхідно враховувати розміри приміщення, в якому буде використовуватися візок. Для використання в обмежених просторах варто вибирати маневрені візки. Часто користувачі зупиняються на варіанті з двома поворотними опорами. Такі конструкції відрізняються стійкістю та зберігають маневреність навіть при експлуатації на великих площах.

Якщо вантаж важитиме менше двохсот кілограмів, то для його перевезення використовують компактні двоколісні візки. Для перевезень рідких речовин, матеріалів у бочках користуються спеціалізованим обладнанням, яке можна легко та безпечно пересувати не лише рівною поверхнею, а й сходами.

Для важких великогабаритних вантажів використовують гідравлічні візки чи платформні. Також необхідно враховувати, що колеса для візків мають бути максимально міцними та виготовленими з якісних, сучасних матеріалів.

Рекомендуємо ознайомитись, всі онлайн корпоративні тренінги з логістики в Україні, а також багато корисної інформації в галузі логістики http://sbt.nbc.ua/

P/S: Статті з нашого порталу - як знизити логістичні витрати в компанії,  також, як заощадити на змісті складу, і обов'язково основні способи розкрадань зі складу, і звісно - як зменшити витрати на склад? Це будуть корисні пораби.