По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Курси з вивчення англійської мови або розмовний клуб

Що краще: розмовні курси англійської мови або розмовний клуб?

Мрієте вільно спілкуватися на інгліш? Бажаєте поліпшити вимову, щоб носії без праці розуміли вас? Чи помічаєте, що не завжди відчуваєте сенс бесіди, перебуваючи в колі англомовних співрозмовників? Позитивні відповіді на ці питання - дзвіночок до того, що необхідно покращувати розмовну англійську.Мовний бар'єр створює масу труднощів і змушує відчути себе збентеженим і безпорадним.

19492 original

Перебуваючи за кордоном, людина не може вирішити елементарні завдання - проконсультуватися з продавцем, замовити їжу в ресторані, оселитися в готель, відвідати екскурсію. І це не кажучи вже про ведення бізнесу або обговоренні робочих моментів з партнерами-іноземцями.

Ось чому, вивчаючи інгліш, не варто зупинятися на знанні теорії - дуже важливо працювати над усним мовленням. Для цього існує два ефективних способу: курси і розмовні клуби.

Курси розмовної англійської and english speaking club - в чому різниця?

Можна сміливо сказати, що курси і клуб - це абсолютно різні речі. У них різні цілі:

• Школа англійської мови - тут ви отримаєте фундаментальні знання. Для початку вам потрібно пройти тест. Це дозволить визначити ваш рівень знань і відповідно підібрати програму навчання. А потім, крок за кроком, під керівництвом досвідченого Тічер, ви будете просуватися по цікавому шляху англійської мови. Вивчаючи теорію, ви зможете відразу відпрацьовувати її на практиці, спілкуючись в групі і з викладачем.

• Англійський розмовний клуб - організований для подолання мовного бар'єру. Невелика група студентів разом з викладачем і запрошеним гостем-носієм збирається в неформальній обстановці для вільного спілкування англійською. На такій зустрічі створюється комфортна обстановка, щоб кожен відчув себе спокійно, не соромлячись висловлюватися.

Вивчення іноземної можна порівняти з навчанням в автошколі. Розмовна англійська на курсах - це як вивчення ПДР і знаків, знайомство з пристроєм автомобіля і навчальна їзда на закритому майданчику. А розмовний клуб - як виїзд в місто. Що з цього важливіше? Однозначно, одне без іншого не принесе бажаного результату.

Розмовні курси англійської: головні переваги

Якщо навчання в школі побудовано на комунікативній методиці, тоді на перше місце поставлено розмовна мова, яка базується на глибокому знанні теорії.

На заняттях ви освоїте 4 основних навички володіння мовою:

1. Граматику.

2. Лист.

3. Усну мова.

4. Аудіювання, тобто сприйняття мови на слух.

Уроки побудовані в злагоді з перевіреною роками програмою навчання. За вашим прогресом стежитиме викладач. І в разі потреби будуть вноситися коригування. У процесі навчання ви зможете звертатися за допомогою до свого Тічер. А в кінці отримаєте сертифікат, що підтверджує знання. Таким чином курси, на яких вивчається розмовна англійська - це база, без якої ви неможливо освоїти мову.

Англійський розмовний клуб: плюси і мінуси

english speaking clu

Відвідуючи розмовні клуби, потрібно реально розуміти, що очікувати від таких зустрічей.Плюси english speaking club:

• Усувається мовний бар'єр - спілкуючись з тими, хто, як і ви вчить англійську, зможете відчути себе впевненіше. Ви побачите, що у інших людей теж є страхи і переживання, але вони з ними справляються. Значить, зможете і ви. І тоді не буде так страшно відкрити рот і вимовити кілька слів англійською. • Навчіться розуміти співрозмовника - ви будете весь час чути навколо себе англійську мову. Поступово слух звикне до звучання іншомовних слів, і мозок буде автоматично розпізнавати їх значення.

• Практика спілкування - з часом страх піде, а слова самі по собі будуть вибудовуватися в зв'язкові пропозиції. Так ви навчитеся думати на english.

• Навички вимови - не секрет, що в фонетиці Інгліш існують звуки, яких немає в російській. Розмовний курс англійської мови дозволяє багато практикуватися. В результаті ваша мова буде звучати більш природно.Мінуси клубів: • На рівні нижче Intermediate буде непросто - для того, щоб отримати користь з відвідування клубу, потрібно мати хороший словниковий запас, розуміти, як будуються граматичні конструкції, тобто мати непогану базу знань. Інакше зустріч перетвориться на звичайне групове заняття з поясненням теорії і виправленням помилок.

• Відсутність теорії - мета клубу полягає в тому, щоб відточити набуті навички, а не навчитися чомусь новому. Тому перед зустріччю найкраще підготуватися по анонсованої теми. Продумайте думки, аргументи. Згадайте відповідну лексику. Сформулюйте конкретні фрази і пропозиції. Тоді участь у зустрічі стане для вас прекрасним тренуванням пасивних навичок.

Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську, що вибрати: курси або клуб? Насправді, одне доповнює інше. Наприклад, на базі школи англійської мови « My English World », розташованої в місті Харків, організований англійський клуб. Для того, щоб студенти могли спілкуватися з носіями, на зустрічі запрошується Нейт-спікер.

А саме спілкування проходить під керівництвом викладача. У цій школі навчання побудовано таким чином, щоб дати учням систематизовані знання, які допоможуть в реальному житті. Відвідайте пробний урок «MEW» - і переконайтеся у всьому самі.

 

P/S: Пропонуємо онлайн тренінг з логістики в Україні, а також, онлайн корпоративні тренінги з логістики в Україні, так і в вашій компанії, в вашому мічті.
А також, статті, корисні поради:
Как сэкономить на содержании склада?
Как уменьшить затраты на склад?
Мотивация сотрудников склада, новые методы.

І поради від партнерів:
Пасивний дохід: як його нагромадити і скільки потрібно грошей
Як управляти онлайн-репутацією компанії. Рекомендації експерта?