По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Як організувати малий бізнес

Багато хто бажає спробувати себе в ролі бізнесменів і, повні райдужних надій, ступають на слизьку стежку ринкової економіки. У процесі, як водиться, виживають найсильніші, але далеко не завжди серед цих найсильніших опиняються ті, кому, здавалося б, сам бог велів піднятися на вершину успіху – настільки сприяли їм умови та економічний клімат. Мабуть, варто розібратися в цьому парадоксі і виявити найпоширеніші помилки, яке так безжально знижують найкращі починання.

Моніторинг місцевого ринку та пошук власної ніші. Бізнес-ідея повинна бути робочою та затребуваною.

На жаль, життя улаштоване так, що далеко не завжди бажане і дійсне можуть стати єдиним цілим. Займаючись пошуком бізнес-ідеї, ніколи не можна орієнтуватися виключно на власні посили і прагнення, хоча братися за незнайоме теж нема чого. Насамперед, треба чітко з'ясувати, яка кількість потенційних споживачів готова платити гроші за той чи інший товар. Інакше можна загубитися в натовпі конкурентів і просто животіти, переманюючи покупців у конкурентів. Тому, вибираючи бізнес-ідею, треба одразу думати про її унікальність. Навіть у самих пересічних послугах і товарах можна намацати золоте дно, яке до вас ніхто не встиг запропонувати споживачам. Відкривати своє справу можна, тільки виявив, що в даному місці і в даний час є попит на цю продукцію (послугу).

Грамотна оцінка власних сил та можливостей. Наявність необхідних для справи ресурсів, як фінансових, так людських та професійних.

Ніколи варто собі переоцінювати, початок бізнесу це не просто розмови, тут не можна обманюватися без шкоди для власної справи. Це продуманість та розрахунки, стратегія та тактика. Інакше бій буде програно. Важливі в даному випадку як фінансовий потенціал, так і внутрішні сили. Подумати про те, що можна взяти в банку кредит. Треба заздалегідь дізнатися, чи погодиться банк дати кредит під той чи інший бізнес, які умови він зможе запропонувати, чи буде можливість його віддати. Те ж саме стосується і зв'язків, з можливими партнерами треба домовлятися заздалегідь. Собственно, перш ніж починати діяти, слід провести повноцінну розвідку і чітко намітити подальші кроки, маючи 100% поінформованість про власні бойові сили і можливі труднощі на шляху. Щоправда, головне не впадати в крайності, бо, як надто райдужні, так і надто похмурі тоні принесуть лише шкоду. Одні зіштовхнути з проблемами і вженути у відчай, інші позбавляти ентузіазму і віри у собі.
Мало відкрити свою справу і мати в наявності чудові товари або послуги. Треба ще повідомити про своє появу світу, радить Немировський Ігорь Борисович, бізнес консультант.

Звичайно, стартап це дуже важлива подія, як і продуманість нового бізнесу, але без просування починання може просто безвісно канути під дев'ятим валом конкурентів. Тому заздалегідь, ще за кілька місяців до відкриття, треба не забути про інформаційну хвилю, яка має підготувати людей до вашого появи. До моменту відкриття ваше ім'я вже має бути небагато знайоме. Для цього є ЗМІ та інтернет. Новини, прес-релізи, рекламні статті та інтернет-просування дають високі результати. А вже яка саме реклама найдієвіша, до якого способу вдатися - вирішується в кожному окремому випадку.
Колектив – це компанія. Продумана система управління та організації бізнес-процесів залежить від людського фактора.

Дар керівника не дається згори, йому складно навчитися, але можна. А ось вміння розбиратися у людях? це якість вроджене. Найважливіша умова успіху? це дружній колектив професіоналів, зацікавлений у успіху справи. Організація роботи співробітників, відповідність займаним посадам, мотивація і здоровий дух є запорукою майбутнього прибутку. Від колективу потрібна злагодженість у діях, вміння працювати в команді та продуманість в організації робочого процесу.

Начальник не повинен віддалятися від співробітників, у його інтересах, щоб у фірми панували комфорт у спілкуванні і обов'язковість. Конфліктність, заздрість, недбалість – це смерть для будь-якої справи. Але особливу увагу треба приділяти людям, які мають займати керівні посади. Саме їм у майбутньому будуватиме модель роботи фірми.

 Всі правила є ключовими у створенні власного бізнесу та допомагають довести почате до победного кінця. Саме через нехтування до цих трьох пунктів багато сходять з дистанції, так і не досягнувши розквіту.

P/S: Пропонуємо онлайн тренінг з логістики в Україні, а також, онлайн корпоративні тренінги з логістики в Україні, так і в вашій компанії, в вашому мічті.
А також, статті, корисні поради:
Как сэкономить на содержании склада?
Как уменьшить затраты на склад?
Мотивация сотрудников склада, новые методы.

І поради від партнерів:
Пасивний дохід: як його нагромадити і скільки потрібно грошей
Як управляти онлайн-репутацією компанії. Рекомендації експерта?