По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Кредити на карту в Україні - критерії вибору варіанту

Практично кожній сучасній людині відома ситуація, коли до зарплати не вистачає грошей. Причин може бути безліч - від непередбачених витрат до затримок виплат. У таких випадках на допомогу приходять МФО. Іноді останні видають довгострокові кредити онлайн на карту, що дозволяють користуватися позиковими коштами рік і більше, повертаючи маленькими сумами. Як вибрати кредитну компанію? У чому переваги даних сервісів?

Критерії вибору МФО

Всі МФО реєструють свою діяльність. Перевірити законність роботи компанії не складе труднощів. Важливими критеріями вибору для клієнтів стають:

  • максимальна сума і тривалість кредитування;
  • вимоги щодо віку, працевлаштування;
  • розмір процентної ставки;
  • можливість пролонгації;
  • доступність при поганій історії.

Перші кредити МФО видають на короткий термін, зазвичай до місяця. Середня сума становить менше 10 тисяч гривень. Але є винятки: можна знайти сервіс для укладення угоди на 180-365 днів. Тут потрібно враховувати індивідуальні потреби. Мінімальний вік позичальника повинен становити 18 років. Є компанії, які співпрацюють тільки з клієнтами старше 21 року. Отримати кредит після 65-75 років більш важко.

Деякі МФО не видають кредити безробітним. Але є фірми, готові кредитувати студентів, жінок в декреті, людей, що мають погану історію.

Відсотки за використання кредитних коштів нараховуються подобово. Їх середній розмір 1%. Знизити втрати можливо завдяки програмам лояльності, знижкам. Пролонгація - продовження договору без штрафів. Опція підтримується більшістю МФО.

Переваги оформлення кредиту в МФО

Розглядаючи всі варіанти позики онлайн, які існують в Україні, можна виділити кілька загальних переваг - це:

  • простота отримання (без відвідування відділення банку, збору документів);
  • висока швидкість прийняття рішення (займає не більше 5 хвилин);
  • конфіденційність (дотримання умов кредитування гарантує клієнту повний захист).

Звернення в МФО дозволяє поліпшити кредитну історію. Для цього достатньо оформити кілька позик, вчасно повернути їх в повному обсязі. Знайти хорошу компанію не складе труднощів. Позитивні відгуки та високі оцінки мають сервіси Дінеро, Манівео, Грошик, КредітОН. Тут рівень схвалення становить 90%. Щоб збільшити ймовірність отримання кредиту, можна заповнити заявки відразу в декількох МФО.

Джерело інформації: https://vborg.com.ua/