По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Навіщо потрібний адвокат у кримінальних справах?

Обвинувачені, підозрювані, постраждалі – всі учасники кримінального процесу розраховують на сприятливий результат у справі, тому їм необхідно найняти кримінального адвоката.

Кримінальна справа – процедура складна та масштабна, яка потребує глибоких знань у сфері законодавства, досвіду у вирішенні судових позовів, розуміння слідчих та судових процедур, своїх прав та відповідальності.

Без юридичної освіти складно розібратися у формі та порядку подання документів, захищати свою позицію в суді, захистити себе від незаконних посягань. Крім того, не маючи надійного оплоту у вигляді кваліфікованого юриста у кримінальних справах, громадяни підписують папери щодо научення правоохоронних органів, обмовляють себе та стають "без вини винними". Також пропонуємо - оскарження рішень податкової Київ, та по всій Україні.

Як попередити порушення своїх прав і досягти справедливого вироку? Передати справу найкращим адвокатам у кримінальних справах у Києві та області, з Адвокатська Компанія "Ліга Права", який візьме на себе такі функції:
  - Вироблення певної стратегії та тактики захисту підзахисного на всіх стадіях кримінального провадження;
  - проведення незалежного адвокатського розслідування у справі (збір відомостей, необхідних для надання юридичної допомоги; залучення на договірній основі фахівців для роз'яснення питань, пов'язаних з наданням юридичної допомоги; збирання та подання предметів та документів, які можуть бути визнані речовими та іншими доказами; витребування довідок; , характеристик, інших документів від державних та інших органів, проведення опитувань свідків);
  - захист інтересів підзахисного на стадії попереднього розслідування (консультація адвоката у кримінальних справах, залучення свідків захисту, збирання та подання доказів; присутність при проведенні допиту та інших слідчих діях, оскарження незаконних процесуальних дій та бездіяльності правоохоронних органів);
  - відвідування підзахисного у СІЗО (слідчому ізоляторі);
  - оскарження та зміна обраного запобіжного заходу;
  - захист інтересів у суді першої, апеляційної, касаційної, наглядової інстанцій;
  - захист інтересів довірителя під час розгляду справ за участю присяжних засідателів;
  - Оформлення документів для умовно-дострокового звільнення від відбування покарання. Супровід процедури умовно-дострокового звільнення;
  - Подання інтересів підзахисного при достроковому погашенні судимості;
  - подання інтересів засуджених осіб у комісії з помилування;
  - подання інтересів довірителя при виклику на допит як свідок.

Як ми працюємо?
Процес співпраці з юристами у кримінальних справах з адвокатської компанії "Ліга Права" можна представити у вигляді послідовності з чотирьох етапів:

Задати опитування адвокату. Спочатку поставити запитання адвокату у кримінальних справах можна, замовивши зворотній дзвінок на сайті, https://ligaprava.net/ зателефонувавши за прямим номером телефону або відправивши повідомлення на електронну пошту.
Онлайн- та офлайн-консультації. Функціонал сайту дозволяє отримати велику консультацію юриста з питання в онлайн-режимі. Для цього необхідно заповнити форму у вкладці "Безкоштовна консультація" (ввести питання, ім'я, телефон та електронну пошту), отримати повідомлення про реєстрацію в чаті на електронну пошту, розпочати спілкування з фахівцем. На пошту користувача надходитимуть сповіщення про відповіді адвоката. Аналогічні консультації можна отримати в офісі компанії.
Досудове та судове провадження. Адвокати компанії "Ліга Права" представляють інтереси клієнтів у рамках досудового та досудового провадження: консультують з кримінальних питань, збирають докази, формують позовні заяви та клопотання, відвідують підслідного у СІЗО, забезпечують його захист у суді та ін.
Участь у виконавчому провадженні. Кваліфіковані юристи у кримінальних справах з Компанії "Ліга Права" вирішують широкий спектр завдань, що виникають після винесення вироку судом: отримують виконавчий лист, контролюють виконання рішення, відстежують дії служби судових приставів (ФССП) тощо. А таке, ми робимо - адвокат безкоштовна консультація Київ, та повсій Україні.

   Чому ми?
Чому вирішення широкого спектру юридичних питань у рамках кримінального судочинства варто довірити адвокатам з адвокатськадської компанії "Ліга Права"?

По-перше, досвід вирішення складних кримінальних справ юристами компанії налічує понад 17 років;
По-друге, адвокати у кримінальних справах готові прийти на допомогу клієнтам у будь-який час доби – достатньо залишити заявку по телефону, на сайті або електронною поштою;
По-третє, вартість послуг адвоката у кримінальних справах обумовлюється в рамках первинної консультації та залежить від рівня складності кримінальної справи з наданням розстрочки платежу;
По-четверте, адвокатська компанія "Ліга Права" зуміла сформувати сприятливу репутацію у клієнтів, багато з яких багаторазово звертаються до її співробітників за допомогою;
По-п'яте, юристи адвокатської компанії "Ліга Права" є членами Української адвокатської палати та суворо дотримуються концепції дотримання правила конфіденційності інформації щодо своїх клієнтів;
По-шосте, інформація про адвокатів публічна, а за перебігом кримінального процесу та діями юриста можна стежити в онлайн-режимі через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті компанії. Тут же можна переглянути прикріплені адвокатом документи щодо справи, а також обмінюватися повідомленнями в чаті.
У Особовому кабінеті досвідчені адвокати у кримінальних справах наголошують на датах ключових подій кримінального процесу – засідання, зустрічі, отримання документів. Тут же він показує результат проведення тих чи інших заходів. Клієнт може відслідковувати хід ведення кримінальної справи, не виходячи з дому, з можливістю поставити питання юристу, який його обслуговує, на будь-якому з етапів.

Фахівці адвокатської компанії "Ліга Права" консультує клієнтів в зручному форматі. Заручившись підтримкою адвоката та юриста, ви отримаєте не лише чіткі відповіді на запитання, а й конкретні рекомендації, а також алгоритм дій у будь-якій ситуації. І прочтіть корисні поради - адвокат у кримінальних справах Київ, та по всій Україні.