По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Адвокат у кримінальних справах Київ

Адвокат у кримінальних справах надає професійну юридичну допомогу обвинуваченим та постраждалим, позивачам та відповідачам, а також свідкам, задіяним у кримінальному процесі. Чим раніше вирішення питання буде передано досвідченому кримінальному адвокату, тим вища ймовірність винесення судом справедливого вироку. Адвокатська Компанія "Ліга Права" надає широкий спектр послуг адвоката у кримінальних справах у Києві та області, ціна яких повністю виправдовує якість.

Захист у кримінальних справах адвокатом у суді
Кримінальна справа - це ситуація, в якій були виявлені ознаки кримінального злочину (діяння людини, суспільна небезпека, винність, заборона діяння, загроза покарання), яка передбачає порушення справи в законному порядку. Дозвіл кримінальної справи може відбуватися тільки в суді на підставі матеріалів дізнання та попереднього слідства. У цих умовах особливого значення набуває юридична консультація та допомога юриста у кримінальних справах. Також, робимо розблокування податкових накладних Київ, та по всій Україні

Необхідність найняти адвоката у кримінальних справах може виникнути як у обвинувачених, так і у постраждалих; як у підозрюваних, і у свідків.

Обвинувачені – це громадяни, яким винесено ухвалу суду про притягнення до кримінальної відповідальності або обвинувальний акт (ст. 47 КПК); щодо них ведеться кримінальне переслідування. Ці особи потребують терміново юридичної допомоги адвоката у кримінальних справах у Києві та області, оскільки на ранній стадії ведення справи досвідченим юристом можна зібрати більш значну доказову базу та вберегти обвинуваченого від необдуманих дій, що посилюють його покарання.

Потерпілі – це особи, права яких постраждали внаслідок злочинного посягання з їхньої тіло – життя і здоров'я (ст. 53 КПК ). Вони також можуть потребувати консультації адвоката з кримінальних справ у Києві, а також в області у питаннях:
  - Складання заяви про злочин;
  - формування поводження з цивільним позовом у рамках кримінального провадження для відшкодування матеріальної та моральної шкоди;
  - Запиту про проведення необхідних експертиз, допитів;
  - Участь у слідчих діях з метою недопущення затягування кримінального процесу та ін.
Підозрювані – це учасники кримінального процесу, щодо яких застосовані запобіжні заходи у вигляді арешту, підписки про невиїзд, позбавлення волі або порушено кримінальну справу (ст. 46, 91, 92, 100 КПК). Як тільки особа отримує повідомлення про підозру у скоєнні кримінального злочину (ст.223.1 КПК), йому варто замислитися над тим, де знайти хорошого адвоката у кримінальних справах. Доречи, пропонуємо безкоштовна консультація юриста Київ, та по всій Україні.

Кваліфікований юрист може знадобитися в різних неприємних ситуаціях:
  - Призначення судом кримінального покарання невинній особі через відсутність доказів, що виключають її винність;
  - тиск на свідків та підозрюваних правоохоронними органами та відміну їх до визнання хибної інформації;
  - незнання постраждалим своїх прав та порядку звернення до суду з метою відшкодування матеріальних та моральних збитків;
  - застосування до особи запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та ін.

Адвокат кримінального правосуддя у Києві вступити у справу на будь-якій стадії кримінального процесу: з моменту винесення ухвали про залучення особи як обвинуваченого, з моменту порушення кримінальної справи стосовно конкретної особи, з моменту фактичного затримання особи, підозрюваної у скоєнні злочину.

Фахівці Адвокатська Компанія "Ліга Права" консультує клієнтів у зручному форматі. Заручившись підтримкою адвоката та юриста, ви отримаєте не лише чіткі відповіді на запитання, а й конкретні рекомендації, а також алгоритм дій у будь-якій ситуації.

Також цікаві статті - "Умное освещение с контролерами Zigbee" а також, "Блоки питания 48В : Идеальное питание для светодиодных лент в интернет-магазине Modern Light", це буде цікаво