По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Розсувні двері для квартири стильна деталь сучасного інтер'єру

В невеликих будинках, малогабаритних квартирах, де небагато відкритого простору, немає перенасичення меблями, декором та встановлено розсувні міжкімнатні двері, з'являється відчуття легкості, простору, комфортних умов для відпочинку. Практичні, універсальні конструкції добре підходять також для встановлення між кімнатами, в ванній, на балконі, гардеробній.

За конструкцією розсувні двері складаються з одного або двох полотен, розміщених на роликах, які дають змогу дверям рухатися уздовж стінки або ховатися в спеціальні короби, касети, не займаючи багато простору кімнати. Обираючи оптимальний варіант з різноманітного каталогу даної продукції, представленою компанією «Flatwood» https://flatwood.com.ua/, ви зможете встановити сучасне практичне рішення для зручного користування дверима. Розсувні міжкімнатні двері не тільки економлять вільний простір, комфортно зонуючи помешкання, але додаєте звичному інтер'єру кімнати новий елемент стильності, вишуканості.

Незважаючи на те, що розсувні двері менш герметичні, ніж інші види, можуть пропускати холодне повітря до кімнати, механізм потребує систематичного змазування, популярність конструкції не стає від того меншою.

Особливі переваги розсувних міжкімнатних дверей

Надійність конструкції, екологічність матеріалів, красивий зовнішній вигляд та інші додаткові переваги забезпечують двері з розсувною системою:

  • візуально збільшують вільний простір, економлять багато місця;
  • довговічні, зносостійкі, зручні в користуванні;
  • різноманітні моделі, конструкції, розміри, якісні матеріали та фурнітура для виготовлення (масив дерева, МДФ, шпон), широка гамма кольорів;
  • демократична ціна, естетичний зовнішній вигляд, підходять під різний стиль, дизайн, інтер'єр.