По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

ЧЕСНО – це громадський рух для тих, хто знає своїх кандидатів не тільки в обличчя

Кожен з нас мріє жити в країні, де не просто все стабільно, але також і чесно. Але на жаль на даний момент у багатьох країнах ситуація з політикою складається як раз таки навпаки. Хоч в країні президента обирає народ, але його вибір відбувається на недостовірних та нечесних фактах. І для того, щоб цього не відбувалося, з'являються цілі організації, які готові допомогти дізнатися більше про кожного з кандидатів і партій, які будуть обиратися народом.

Для того, щоб знайти інформацію про того чи іншого кандидата не потрібно вступати в організації або входить в якійсь партії. Для цього достатньо скористатися інтернетом і саме таким способом знайти тих, хто допоможе бути в курсі всіх чесних політичних подій.

Але не потрібно читати абсолютно всю інформацію, яка є в інтернеті, тому що саме з цієї причини і трапляються невірні вибори і потім чотири роки ми шкодує, що головами до того, як переконалися в правдивості інформації.

Не слухайте сусідів і дорослих людей, які говорять, що їм видніше, довіряти необхідно тільки тим, хто безпосередньо наближений до кандидатів і може довести власні дані. Це буде вашою гарантією в тому, що на виборах ви зробите правильний вибір і навіть якщо ваш кандидат не виграє, ви будете переконані в його чесності.

ЧЕСНО - це громадський рух на сайті chesno.org, який буде радий допомогти кожному відкрити очі на правду.

Не дивлячись на те, що ми радимо організацію, яка так чи інакше розташована в інтернеті і за допомогою нього доносить інформацію до більшості з нас, ми не радимо ніякі інші ресурс в з тієї причини, що все це мас-медіа і нам не може бути відомо, наскільки їхня інформація достовірна.

На відміну від Чесно, які мають пряме відношення до кожної з партій і навіть створили власні критерії відбору хороших кандидатів, яких прілкодіиаьт партії в парламенті. Вони домагалися цього багато років і не відразу стали щось значити в нашій країні, але саме їх довгострокове існування є гарантією якості організації, яка може допомогти дізнатися правду про кожного з представників партій.

Через те, що в період виборів час від часу з'являється велика кількість нових і нікому не відомих політиків і вони починають завойовувати голоси тих, кому не вистачало безкоштовних продуктів і нездійсненних обіцянок, такі організації величезна знахідка для кожного з нас. Саме на їх сервісі ми можемо дізнатися все і про всіх і найголовніше те, що це буде абсолютна правда, нехай і не настільки приємна, як вам би хотілося.

Джерело: https://www.chesno.org/