По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Happy Vacations организует поездки на бизнес выставки

Беручи участь в виставках бізнес-ідей або галузевому виставковому заході (наприклад: Зв'язок, Реклама, Електро, Меблі, Металообробка, с Happy Vacations), компания отримує можливість як знайти нових клієнтів, пропонуючи старий асортимент товарів і послуг, так і просунути нові товари на ринок, продемонструвавши їх перед потенційними споживачами.


Якщо на ринку В2С за рахунок великої кількості споживачів має сенс використовувати для реклами ЗМІ, то на ринку В2В кількість покупців обмежена, але більшість з них готові купувати сировину в оптових обсягах або дорогу техніку і обладнання. Так що виставка є унікальною можливістю представити свій товар цільової аудиторії, яка готова зробити покупку на велику суму.


Переважна більшість потенційних покупців буде брати участь в заході протягом декількох перших днів. Саме тому компанія повинна зробити тактично правильний вибір короткостроковій рекламної кампанії, яка дозволить виробнику донести всю необхідну інформацію до умов споживачів і утвердитися в них.

Більшість великих покупців готові укласти договір прямо на виставці, або ж під час обговорень на стенді починається переддоговірна робота, яка необхідна для укладення контракту після закінчення выставки.

Залучення відвідувачів на стенд за допомогою промопродукції

Щоб привабити відвідувачів на виставковий стенд, можна використовувати різні ідеї від розпродажів, акцій до роздачі промопродукції або подарунків. Що стосується таких сувенірів, то крім бренду на предмет повинна знаходитися мінімальна необхідна інформація - веб-сайт, телефони, адреса компанії. Бизнес выставки 2018 року.

У ролі таких презентів можуть виступати різні корисні дрібниці, які будуть корисні в побуті - це механічні олівці, ручки, футболки, кружки, брелоки, килимки для мишок, пакети, різна канцелярська продукція від блокнотів до відривних блоків. Користуючись таким предметом, потенційний покупець щодня дивиться на бренд компанії, що дозволяє істотно збільшити впізнаваність бренду серед цільової аудиторії. В результаті при виникненні необхідності в покупці продукції компанії потенційний клієнт неминуче згадує про знайомого бренд.


Особливість ринку В2В полягає в тому, що представник компанії-покупця, який відвідає стенд виробника, зовсім не обов'язково буде приймати рішення про покупку. Часто збором інформації про потенційних постачальників займаються працівники комерційного відділу або відділу закупівель. Якщо немає можливості провести переговори з керівництвом, можна забезпечити відвідувача стенду промопродукцію в декількох примірниках.

Приїжджаючи з виставки бізнес-ідей, співробітники завжди роздають отримані промосувеніри колегам і начальству, так що можна використовувати відвідувача стенду як добровільного промоутера бренду.