По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Добриво ЯРОС – універсальність у всьому!

Квітучий сад радує своєю красою та ароматом. Шанувальники гірських ландшафтів і всього новорічного можуть доповнити сад ялинкою, сосною, туєю. Головне – купити добрива для хвойних рослин, щоб вічнозелені улюбленці швидко розвивалися. Як відомо, наростанню зеленої маси сприяє азот, розвитку коріння – фосфор, утворенню шишок – калій та інші макро- і мікроелементи. Тому добриво має бути комплексним. Ще краще – використовувати речовини органічного походження. Розводити гній захоче не кожен, а ось застосовувати біогумус ЯРОС – простіше простого.

ЯРОС – сила в універсальності

Гумінові кислоти входять до складу будь-якого родючого грунту. Тому тематичне добриво підходить не тільки хвойним рослинам, але також овочам та квітучим культурам – наприклад, коли на кону догляд за орхідеєю або петунією. Щоб зрозуміти, яким повинен бути цей догляд, квітникарю доведеться:

• Оцінити стан грунту;

• Оглянути рослину;

• Згадати дату минулого поливу;

• З'ясувати, коли рослина буде цвісти;

• Дізнатися вимоги культури до мікроклімату.

Оптимальний рівень вологості грунту і повітря – 65 відсотків. Висвітлювати рослину необхідно по 12-14 годин на добу. При мінливій погоді підтримувати ці умови дуже складно. Не дивно, чому грунт швидко зношується, стає занадто кислим або засоленим. Обробка ЯРОСом повертає посадковому матеріалу колишній стан завдяки гуміновим кислотам, а також макро - і мікроелементам. Останні збагачують субстрат, в той час як кислоти оживляють мікрофлору. В результаті ризик утворення хвороботворних грибків зводиться до мінімуму.

ЯРОС – графік використання

Витрати ЯРОСа залежать від методу обробки і стану рослини з грунтом. Однак однієї обробки в місяць цілком достатньо, щоб вилікувати рослину або застерегти ії від дефіциту корисних речовин. Головне, щоб коренева обробка супроводжувалася позакореневою (мова йде про обприскування). Також цільової аудиторії необхідно дотримуватися наступніх правил:

• По-перше, для обприскування готується 2-вiдсотковий розчин, для поливу під корінь – 5-вiдсотковий;

• По-друге, вода для розчину повинна бути теплою і чистою;

• По-третє, в період цвітіння від обприскування краще відмовитися;

• У-четвертих, за 2-4 тижні до цвітіння обприскування тільки вітається;

• У-п'ятих, для приготування 100 літрів розчину вистачає 0,2-0,3 л ЯРОСу;

• У-шостих, після ЯРОСа можна відмовитися від розпушування, тому що розчин самостійно оновлює кислотно-лужний баланс субстрату і сприяє його дренажним властивостям;

• У-сьомих, при необхідності рідкий біогумус рекомендується поєднувати з іншими препаратами.

Оскільки ЯРОС надає комплексний вплив, то в перший час його рекомендується використовувати без «хімії». Справа в тому, що остання може взагалі виявитися марною або шкідливою. Органіка ще ніколи не була зайвою. А якщо натуральне добриво було протестовано в лабораторних умовах і заслужило вищого балу, то воно безцінне. ЯРОС є одним з таких речовин. Тому тематичне добриво виявляється корисним для хвойних, квітучих і навіть овочевих культур!

P/S: Також пропонуємо корисні статті, для Вас і вашої компанії:
Пропонуємо відео тренінг Управління запасами товарів та готової продукції для вашій компанії.
Цікавий відео тренінг транспортна логістика, у вашій компанії.
А також, відео тренінг Економічна безпека Закупівля та Склад, проводить Ярослав Степченков, бізнес експерт