По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Розкрадання на складі та способи їх запобігання

Крадіжка, як явище, з'явилася ще на зорі часів і викоренити його поки що не вдається. Досягти його відсутності реально лише значно посиливши превентивні заходи безпеки. Складський комплекс – це об'єкт, який постійно спокушає совість нечистих на руку працівників.

Для запобігання крадіжкам існує багато підрозділів, що входять до кадрової структури складу. Усі, починаючи з охорони та закінчуючи співробітниками з підбору кадрів, зацікавлені у відсутності фактів розкрадань, тому кожен підрозділ розробляє власний комплекс заходів. Статистика стверджує, що понад 90% розкрадань відбувається на території складу та за участю його співробітників. Саме це є основною складністю боротьби.

Суми збитків не особливо залежать від виду вантажу, що зберігається. Більш дорогий товар зазвичай підлягає сильнішому контролю за безпекою, а дешевий має більший оборот. Таким чином, зберігається баланс частих розкрадань дешевших товарів та рідкісних крадіжок дорогих вантажів- більше про це, ви зможете дізнатися, відвідавши онлайн корпоративні тренінги з логістики в Україні, у вашій компанії.

Постараємося розповісти про найбільш поширені методи крадіжки на складах, а також принципи контролю над товарними цінностями з метою скорочення обсягів розкрадань. Нині повністю виключити факт злодійства неможливо, навіть якщо видалити людський чинник. Більше того, завжди знайдуться «умільці», здатні зламати або знайти лазівки для крадіжки в будь-якій досконалій, повністю автоматизованій системі безпеки. Саме тому кожен керуючий складом завжди має бути попереду прогресу технологій здійснення розкрадань.
Навіщо і чому крадуть?

Причин злодійства безліч. На думку криміналістів, психологів, та, в принципі, і самих зловмисників, основними причинами є:
   - мінімальна заробітна плата (затримки зарплати, невиплати);
   - Нестача коштів на існування;
   - образа на керівника, відділ, організацію;
   - залежність від алкоголю, наркотиків та азартних ігор;
   - Психологічні відхилення;
   - погана звичка;
   - відсутність норм моралі та сили волі;
   - Недосконала система зберігання складі.

У принципі це лише мала частина причин. До того ж, якщо є можливість і ніхто не дізнається – чому б не вкрасти?

Як же запобігти крадіжкам на складі? Адже зникнення вантажу дискредитує склад і боляче б'є по кишені всіх співробітників, виявляючи факт розкрадання під час інвентаризації. Насамперед необхідно знати основні способи розкрадання зі складів.

P/S P/S - Цікаві статті поради від партнерів - Промышленные весы или рокла: что удобнее для склада рассказывает специалист Ukrvesi, а також - Квады для фигурного катания: особенности и преимущества, буде цікаво знати

Також цікаві статті - "Умное освещение с контролерами Zigbee" а також, "Блоки питания 48В : Идеальное питание для светодиодных лент в интернет-магазине Modern Light", це буде цікаво