По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Інверторні кондиціонери — принци роботі, основні відомості, та переваги інверторної техніки

Інверторні кондиціонери — принци роботі, основні відомості, та переваги інверторної техніки

Кліматична техніка вражає своїми можливостями сьогодні. Вперше про інверторні кондиціонери світ почув трохи більше ніж 50 років тому. Якщо у минулому сторіччі перші моделі були гучними, гріли чи охолоджували дуже повільно, та сьогодні все навпаки. Технології дарують комфорт, безпеку, можливості.

Інверторні кондиціонери — їх особливості

Отже, у чому різниця між інвертором та звичайною технікою? Весь секрет у принципі роботи. Візьмемо класичну спліт систему. Ви її вмикаєте, задаєте температуру, після нагріву двигун вимикається, температура падає… двигун вмикається і так постійно. Це в свою чергу не ефективно. Точний температурний режим не підтримується, енергії витрачається багато.

Якщо ми розглядаємо інверторний кондиціонер — він обладнаний інакше. Двигун не вимикається повність, а зменшує до мінімуму оберти. За необхідності він контролює потужність та працює швидше. В результаті відхилення у температурі не більше 1 градусу. Але точність — це не єдина перевага, також серед сильних сторін інвертору такі властивості:

  • швидший нагрів;

  • тиха робота;

  • чистка повітря через фільтри;

  • бореться із надмірною вологою.

Але є й один недолік — це вартість. У порівнянні зі звичайними моделями ціни дещо кусаються, але вони цілком виправдані. До того ж не треба забувати, що такі кондиціонери працюють гарантовано 10-15 років. То ж, якщо ви шукаєте кондиціонер на обігрів із високою точністю, краще обрати інверторну модель.

Як підібрати кліматичну техніку

В першу чергу перед покупкою варто знати, яку площу потрібно зігрівати/охолоджувати. Усі моделі мають свою потужність. Чим більша площа. Тим буде більшою вартість приладу. Ще зверніть увагу на особливості роботи. Деякі моделі не призначені для експлуатації при сильних морозах. Якщо на півдні країни дуже рідко може бути -20 С, то на півночі це звичайний зимовий клімат.

Функціонал — теж важливий фактор, тому що є моделі, що навіть самостійно діагностують себе та виявляють поломку у разі виникнення. Є й моделі, що вбивають цвіль та інші патогени. Багато новинок, якими модна керувати через смартфон що дуже зручно.

Де придбати якісні кондиціонери

Сьогодні мережа Airwind пропонує вам широкий вибір кондиціонерів від відомих брендів з усього світу. Neoclima, Panasonic, Leberg, Toshiba та інші. Оберіть будь-яку модель з каталогу, та здійсніть замовлення онлайн. Консультанти магазину завжди готові надати допомогу. Чесні ціни, гарантія від виробника, монтаж та сервісне обслуговування також здійснюють, якщо ви вирішите стати клієнтом магазину!