По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Корпоративні тренінги з логістики

 
Найкоротший шлях обійти конкурентів


Логіст – це фахівець, який організує доставку товару та його складування. Логіст вміє розробляти вигідну схему поставок у потрібне місце до потрібного часу та з мінімальними витратами. Також логіст аналізує ринок транспортних послуг, проводить розрахунки, шукає надійних партнерів, координує дії з виробниками, відділом продажів, зі складом, готує документи для митниці.

Кожен керівник розуміє наскільки важливим є розрахунок і планування в успішному веденні бізнесу. А виявити слабкі місця та розрахувати ефективність роботи загалом допоможе корпоративне навчання.

Логістика підприємства – це дуже об'ємний спектр заходів, який стосується абсолютно всіх сфер від управління транспортом до управління закупівлями. Навчитися грамотно вибудовувати логістичну систему підприємства, Ви зможете на нашому корпоративному тренінгу з логістики

Ваші конкуренти завжди опиняються на крок попереду, а логістична система підприємства працює неефективно? Обходити конкурентів та отримувати прибуток за рахунок підвищення ефективності роботи профільних фахівців допоможуть тренінги з логістики від компанії "Бізнес центр Національний".

 

 

 

Бізнес-тренери нашої компанії, проводять навчання, з вироблення дієвих рішень для оптимізації логістичних систем та підвищення ефективності бізнесу:
- виявлення слабких місць системи методами аналізу та аудиту;
- мінімізація витрат за рахунок грамотного будівництва логістики підприємства;
- створення безвідмовно працюючих схем на основі практичних розрахунків;
- оптимізаційні стратегії процесів закупівлі та збуту;
- раціоналізація управління запасами та складським сегментом;
- ефективне використання транспортного господарства.

Цінність корпоративного навчання полягає в тому, що програма розроблена індивідуально для Вашої компанії та максимально спрямована на ефективне вирішення завдань, які тим чи іншим чином перешкоджають продуктивній роботі. У процесі тренінгу відбувається спільний пошук практичних дієвих інструментів та технологій, які допоможуть Вам у найкоротші терміни вивести бізнес на новий рівень. Так само корпоративне навчання сприяє об'єднанню команди, дає новий погляд на роботу та допомагає у пошуках шляху для подальшого розвитку, підвищує професійний та особистісний рівень підготовки Вашого персоналу.

Ви навчитеся керувати логістикою підприємства в комплексі: налагоджувати роботу з постачальниками, скорочувати витрати, оптимізувати операції зі зберігання та транспортування товарів.


Наші тренінги з логістики розраховані на широке коло фахівців, які беруть участь у торговельно-закупівельних, розподільчих та збутових бізнес-процесах. Навчальні програми – необхідне підвищення кваліфікації для:
- керівників підприємств, керівників логістичних відділів;
- директорів та менеджерів з логістики, закупівель та збуту;
- керуючих та спеціалістів складського господарства;
- працівників транспортного спрямування;
- спеціалістів, які здійснюють функції планування господарської діяльності.

Наші знання – Ваша вигода

Не відкладайте зустріч зі своїми конкурентними перевагами!

Корпоративне навчання з логістики допоможе Вам обходити конкурентів та отримувати прибуток за рахунок підвищення ефективності роботи профільних фахівців, Вашої компанії.