По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Як зробити освітлення на складі правильно?

Важливим приміщенням є будь-який склад, у якому зберігаються різні товари та предмети. Таке приміщення має відповідати певним вимогам та стандартам відповідно до того виду товару, який зберігається у ньому. Проте якісне та правильне освітлення є дуже важливим моментом для будь-якого складу. При цьому освітлення має бути легко керованим та безперебійним, а також відповідати всім стандартним та нормам. Тому фахівці рекомендують купити світильники промислові спеціально призначені для таких видів приміщень.

Специфіка складського приміщення.
Дуже велике приміщення є звичайним складом, в якому переважно відсутні будь-які вікна або вони дуже маленькі. Тому годі було розраховувати у разі на природне висвітлення.

Щоб дізнатися кількість світильників для якісного та рівномірного освітлення, потрібно провести розрахунок освітлення складу. Самі світильники купуються на основі отриманих відомостей, а також у певних ділянках приміщення проводиться грамотний монтаж.
Ми пропонуємо відео корпоративний тренінг з логістики, а також, онлайн тренінг Складська логістика, тренінг уплавління складом.

Як вибрати світильники для освітлення складу
– Популярні стандартні лампи розжарювання найчастіше використовують для таких відео корпоративний тренінг з логістики цілей, оскільки саме у складських приміщеннях такий вид ламп вважається найбільш підходящим.

– Використання люмінесцентних ламп також допускається для складських приміщень. При цьому необхідно забезпечити в приміщенні потрібну температуру, провести сильну електричну проводку. Крім того, такі лампи кріпляться лише на відповідній висоті, тому це також потрібно враховувати.

– Світлодіодне освітлення все більше стає популярним для складських приміщень. Це економічно вигідний та безпечний вид освітлення. Крім того, їх монтаж є досить простим і не потребує особливих пристроїв. Світлодіодне освітлення має більш тривалий термін служби, порівняно з іншим видом ламп.

Монтаж освітлення складу.
Рекомендується тільки фахівцям довіряти монтаж будь-якого освітлення у складських приміщеннях, так що ви зможете уникнути в майбутньому виникнення несподіваних проблем.

Легко і просто користуватиметься складом, якщо всі роботи будуть виконані грамотно та правильно з дотриманням усіх технічних норм та стандартів. Крім того, також рекомендується приділити увагу яскравості освітлення, яке не має дратувати зору, а бути приємним для сприйняття.