По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Складське приміщення: що краще, купити чи взяти в оренду?

Кожен підприємець, який починає свою власну діяльність, пов'язану з певним видом продукції, замислюється над вибором місця для її зберігання. Найкращим рішенням у цьому випадку буде складське приміщення. При цьому, як стверджують фахівці, на початку ведення підприємницької діяльності ідеальним варіантом буде оренда складу, що має безліч суттєвих переваг, порівняно з покупкою.

Основні переваги оренди складу.
– Ідеальним рішенням орендувати складське приміщення буде для малих та невеликих підприємств, що характеризуються низьким рівнем товарообігу. Іншими словами немає сенсу купувати склад, якщо у вас невелика кількість товару, який потребує тимчасового зберігання.
– Також для проведення разових операцій пов'язаних із товарообігом доцільно орендувати складське приміщення. Це коли підприємець шукає місце для зберігання продукції, що не є його основним видом діяльності.
– Крім того, оренда складу дозволяє на початку оцінити правильно обраний напрямок підприємницької діяльності. Завжди можна орендувати на невеликий проміжок часу, щоб оцінити рівень рентабельності підприємства. У разі виникнення труднощів завжди можна змінити напрямок діяльності і не потрібно продавати склад.
– Порівняно з купівлею оренда у Києві інтерактивної бази характеризується низькою ціною. Також не потрібно витрачати гроші на покупку та обслуговування складського приміщення. Необхідно розуміти, що будь-яке приміщення потребує регулярного та професійного обслуговування для забезпечення безперебійного виробничого процесу. У разі оренди всі обов'язки з обслуговування приміщення перебирає орендодавець. Це суттєва економія часу та грошей.
– Крім того, сьогодні зі складної економічної ситуації недоцільно купувати складські приміщення, за кілька років вони можуть впасти в ціні. Це призведе до матеріальних втрат та інших проблем у майбутньому.
– Під час ліквідації підприємства доведеться шукати покупця складського приміщення. При оренді складу підприємство автоматично втрачає такі проблеми.
– Орендований склад дозволяє автоматично отримати місце на певному ринку та успішно вступити у конкурентну боротьбу.
– Крім того, під час підприємницької діяльності завжди можна додатково орендувати складські площі або навпаки їх зменшити, чого не можна зробити при купівлі приміщення.
– Орендодавці здебільшого пропонують вигідні умови співпраці, що максимально задовольнять потреби кожного клієнта.

Переваги покупки складу.
– При купівлі складу приміщення автоматично переходять у приватну власність та повне розпорядження компанії. Є можливість переобладнати приміщення під власні потреби. Тобто можна зробити ремонт, змінити комунікацію, поміняти двері та вікна. Іншими словами, зі своїм складом можна робити все що завгодно, щоб максимально задовольнити потреби підприємства.
- Відсутність щомісячних платежів. Купуючи складське приміщення, компанія платить один раз і не потрібно платити орендну плату щомісяця. Також не потрібно щоразу продовжувати договір оренди та звітувати перед орендодавцем.
– Власник будь-якої миті може самостійно продати складське приміщення або здавати його в оренду третій особі.

У тому чи іншому випадку завжди потрібно звертатися за допомогою до провідної компанії, яка допоможе вибрати складське приміщення та оформити договір оренди чи покупки на максимально вигідних умовах для кожного клієнта.

P/S: Ми пропонуємо онлайн тренінг складська логістика, а також, ви можете переглянути відео тренінг складська логістика в Україні.