По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Автоматизація складу – поштовх до активного розвитку компанії

Автоматизація складу – поштовх до активного розвитку компанії

Багато підприємств в реаліях сучасного напруженого бізнесового життя потребують застосування оновленого підходу до управління складським господарством. Гарантувати вихід на новий рівень розвитку, підвищити конкурентоздатність можливо тільки в разі застосування сучасних спеціалізованих програмних продуктів, таких як WMS система, інтегрованих в загальну структуру управління роботою складу. Це один із найпростіших, але найбільш дієвих способів прискорити роботу, спростити логістику, почати економити на людських ресурсах, знизити втрати часу і грошей.

Переваги впровадження автоматизації

Власники складів постійно знаходяться під тиском зобов’язань перед представниками різних напрямків бізнесу і ринку: постачальниками, виробниками, клієнтами, логістичними компаніями. Це накладає свій відбиток на прийняття важливих рішень, які б могли прискорити виконання певних завдань, та спростити як найбільше операцій і процедур, що дозволить покращити взаємодію всіх ланок цього бізнесового ланцюга. Впровадження автоматизації складських процесів з допомогою системи Qguar WMS Pro буде сприяти значному покращенню взаємодії не тільки з зовнішніми споживачами, партнерами, а й удосконалить процеси, які здійснюються безпосередньо в середині підприємства.

Що дає правильна автоматизація?

Після впровадження системи Qguar WMS Pro відразу стане відчутним зменшення втрат часу, фінансів, задіяних у виробництві площ і ін. Використання цього програмного комплексу допоможе покращити контроль і управління поставками, що забезпечить збільшення кількості нових клієнтів.
Автоматизація позитивно вплине на скорочення часу на отримання, зберігання, відвантаження продукції споживачам. Стане відчутним прискорення руху продукції на кожній стадії виробничого процесу.

Персонал складу зможе безперешкодно і в будь-який час:

  • відслідковувати кількість позицій, що перебувають на складі;
  • збирати та аналізувати статистику замовлень від кожного контрагента окремо;
  • розподіляти продукцію для зберігання на відповідних позиціях;
  • обліковувати наявні, відвантажені товари, оперативно виконувати операції з обліку продукції, що поступає та перебуває на зберіганні;
  • формувати замовлення, швидко їх відвантажувати;
  • контролювати терміни придатності продукції;
  • забезпечувати необхідну кількість товарів, достатню для задоволення потреб споживачів і ін.

Крім автоматизації складу важливо забезпечити ефективну роботу транспорту, задіяного у виробничому процесі. Ознайомитись із програмним забезпеченням, яке допоможе вирішити цю проблему, можна на сайті компанії-розробника https://quantum-int.com/uk/qguar-tms-avtomatizaciya-transportu/.

Жодне підприємство не зможе вижити в сучасних реаліях ведення бізнесу без впровадження автоматизації обліку, зберігання, транспортування продукції. Тому важливо використовувати для досягнення найкращого результату перевірені, практичні, функціональні програмні продукти, такі як Qguar WMS Pro.