По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Практичні рекомендації по вибору кондиціонера

Кліматична техніка робить перебування у квартирі чи будинку більш комфортним. Найбільш універсальним обладнанням вважаються кондиціонери. Переважна більшість моделей вміє не тільки охолоджувати, але й підігрівати повітря. Приємним бонусом виступає іонізація. Щоб купити кондиціонер у Львові чи інших українських населених пунктах сьогодні, не потрібно навіть виходи з дому. Треба лише зайти в інтернет-магазин та обрати відповідну модель.

Типи кондиціонерів для жилих приміщень

Для дому підходять усього кілька різновидів кондиціонерів:

  • настінні спліт-системи;
  • касетні моделі;
  • мобільні кондиціонери.

Настінні системи кондиціонування мають найбільше розповсюдження. Вони мають доступну ціну, представлені величезною кількістю моделей з різноманіттям додаткових опцій. Спліт-системи підходять для котеджів, квартир. Серед недоліків – нерівномірне охолодження приміщення.

Касетні кондиціонери рекомендовані для великих кімнат, котеджів з відкритим простором. Вони рівномірно нагрівають чи охолоджують повітря, працюють майже безшумно. Але установка такого обладнання доволі складна. Довіряти монтаж кондиціонера у Львові слід тільки спеціалістам. Підходять касетні спліт-системи тільки для навісних стель.

Мобільні кондиціонери можна використовувати на дачі, у невеликих приміщення, де технічно складно встановити звичайну спліт-систему. Переносні моделі не потребують додаткових витрат на встановлення, їх можна переміщати між різними кімнатами, перевозити на нове місце. До недоліків відноситься громіздкість, обмежена потужність, доволі високий показник шуму.

Розрахунок потужності кондиціонера для дому

Потужність – один з головних критеріїв вибору кондиціонеру. Якщо вибрати заслабку модель, то вона не зможе довести температуру до потрібно рівня, завжди буде працювати на максимум можливостей. У перспективі швидкий знос. Надто потужна модель – це переплата. Для звичайної квартири зі стелею до 3 метрів на кожні десять квадратних метрів площі потрібен 1 кіловат. Відповідно, у кімнату площею 20 квадратів достатньо купити кондиціонер у Львові потужністю 2-2,5 кіловати. За наявності великої кількості електричних приладів цей показник треба збільшити на 0,5-1 кВт.

Також слід звернути увагу на:

  • енергоефективність кондиціонера;
  • функціонал – всі опції мають бути дійсно потрібними.

Щоб підібрати відповідний кондиціонер, необов’язково самому розбиратись в усіх технічних нюансах. Достатньо звернутись до спеціалістів магазину AirWind. У наявності цікаві моделі під будь-який бюджет. Інтернет-магазин не тільки займається продажем, але й пропонує монтаж кондиціонера у Львові, сервісне обслуговування. Заявку може залишити кожен охочий. Серед переваг – кондиціонери відомих брендів за дуже привабливими цінами, великий досвід роботи з кліматичною технікою.

P/S: Також пропонуємо корисні статті, для Вас і вашої компанії:
Пропонуємо відео тренінг Управління запасами товарів та готової продукції для вашій компанії.
Цікавий відео тренінг транспортна логістика, у вашій компанії.
А також, відео тренінг Економічна безпека Закупівля та Склад, проводить бізнес експерт Михайло Колосенко