По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Продаж деревини у Кривому Розі: сервіс Української універсальної біржі

 Протягом 2019-2021 рр. лісозаготівельна галузь активно трансформувалася. Державні реформи змінили схеми реалізації деревини, впорядкували роботу товарних бірж, які сьогодні працюють відповідно до отриманих ліцензій. Також була впроваджена нова стандартизація деревини, максимально наближена до європейської класифікації. З початку 2019 року ділова деревина поділяється на 4 класи без зазначення використання. Товариство «Українська універсальна біржа» отримало офіційний дозвіл на організацію торгів деревиною. Це дає змогу клієнтам торговельного майданчика купувати та продавати сировину за вигідними цінами.

Аукціони у Кривому Розі

На порталі УУБ https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/tsena-drevesyny-v-kryvom-roge-na-sajte-ooo-uub-uubcomua/ зібрана детальна інформація про особливості проведення торгів. Після реєстрації та акредитації клієнт біржі має право брати учать у всіх аукціонах, які відбуваються у форматі онлайн. Для електронних торгів у Кривому Розі необхідно: • зареєструватися, • укласти договір, • оплатити оренду місця на біржі. Усі етапи реєстрації можна пройти дистанційно на зручному сервісі uub.com.ua. Після цього залишається тільки стежити за графіком проведення аукціонів або проглядати повідомлення від біржі у месенджерах.

На що орієнтований сучасний ринок сировини

Прямі домовленості із лісовими господарствами, які могли встановлювати будь-яку ціну на власну продукцію, вже в минулому. Реформування ринку дає підприємцям, які прагнуть працювати у правовому полі, можливість чесно конкурувати та отримати достатню кількість якісної сировини. Купувати деревину, 100% якої реалізується через товарні біржі, можна дистанційно. Це зручно для покупців усієї країни, оскільки вони мають доступ до актуальної інформації на ринку. Гарантом угод, які укладаються на електронному майданчику, виступає Українська універсальна біржа.

Вартість деревини у Кривому Розі

Щоб дізнатися про актуальні ціни, необхідно стати клієнтом біржі та відвідати її офіційний портал uub.com.ua. На ньому представлені: актуальні графіки проведення торгів, дані про вартість лотів, інформація щодо укладання угод між партнерами, методичні рекомендації досвідчених спеціалістів тощо. Українська універсальна біржа гарантує дотримання регламенту та всіх умов торгів, які передбачені чинним законодавством. Товариство також виступає гарантом при підписанні угод.

Формування ціни на деревину

До 2019 р. деякі лісгоспи встановлювали високу вартість деревини для всіх покупців. На суттєву знижку могли розраховувати лише ті, хто погоджувався на корупційні схеми, що призводили до збитків. Аналітики підтверджують, що держава втрачала мільйони, а покупці не могли отримати потрібний товар належної якості. Сучасний ринок деревини пропонує участь в електронних аукціонах, де чесна конкуренція формує ціну, яка не відрізняється від середньої на ринку. Таким чином партнери на біржі можуть розраховувати на вигідні умови та законний формат угод, які укладаються під час електронних торгів.