По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Значення вебінарів у педагогічній самоосвіті та побудові навчального процесу

d9c033e2a80f6b44f88574561015ca88Освітній процесс має бути наповнений актуальною інформацією. Це забезпечить інтерес учнів до отримання знань. З цією метою педагогічний склад дитячих садків, шкіл, технікумів, інститутів проходить на регулярній основі курси підвищення кваліфікації. Велике значення має і самоосвіта. Спеціалізований сайт naurok.com.ua дає можливість приділити увагу саме тим напрямкам навчальної програми, які недостатньо висвітлені та подані для засвоєння. Нові методики викладання допомогають трансформувати застарілі програми, адаптувавши їх до сучасних реалій.

156edb689d906ccb6d1a605ad8eb0f86Вебінар – зручний формат нових знань

Інтернет-технології відкривають можливості для самоосвіти без відриву від робочого процесу. В цьому аспекті вебінари мають багато переваг. Їх можна проходити в зручний час, не треба витрачати час на дорогу та лишати без особистого нагляду дитячий колектив в садку чи школі. Є два варіанти участі – зареєструватись і дивитись в онлайні або опрацьовувати матеріал в записі. Великий вибір тем можна порівняти із професійним творчим простором. У вебінарах пропонуються учбово-просвітницькі та корисні методичні матеріали. Чітка структура подання інформації дає можливість ефективно опрацювати обрану тему.

Підтвердження пройдення навчання

Професійні вебінари для освітян "На Урок" відбуваються з видачею свідоцтв про факт участі із зазначенням прізвища та імені, а також кількості прослуханих академічних годин. Документ можна отримати в електронному форматі, при потребі роздрукувати. Кількість вебінарів, які можна прослухати, не обмежується. Вони всі є на сайті у доступі.

Які теми розглядають на вебінарах

Для педагогів різних навчальних напрямків є широкий вибір тем вебінарів. Кожен може підібрати для себе найбільш актуальні вебінари. Ось деякі приклади тем, які розглядаються:

  • "Проєктна діяльність школярів у зимовий період";
  • "Методи фасилітації. Кругла (інтегральна) методика";
  • "Мотиваційна складова проєктної діяльності";
  • "Корекційно-розвиткові вправи для дітей з порушеннями зору";
  • "Когнітивістика як засіб підвищення ефективності навчання";
  • "Як уникнути травматичного онлайн-досвіду: проводимо урок для підлітків" і ін.

bf9127359c9ee6b3fa699b9754f95353Ці теми є запотребованими в сучасному освітньому процессі та навчанні дітей, їх соцалізації. Вебінари відкривають новий погляд на актуальні питання та проблеми, які можуть виникати при побудові програм. Як мотивувати дітей до олімпіад, що таке гуманна педагогіка, як впроваджувати методи критичного мислення, роль арт-терапії у шкільному середовищі – це та багато іншого можна опанувати із подальшим залученням у навчальному процесі. Вебінари – зручний спосіб підвищення педагогічної кваліфікації.