По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Способи мінімізувати кількість крадіжок зі складу

Кожен власник бізнесу, чия сфера роботи стосується продажу, знає, як важливо проводити інвентаризацію. І при цьому кожен власник бізнесу, що проводить інвентаризацію, знає, що очікувані цифри і реальні можуть у результаті не збігатися, причому збіг буде не на користь компанії. Як уникнути усадки та мінімізувати складські втрати? Про це ми сьогодні й поговоримо.

1. Ведіть точні підрахунки.
Так чи інакше, але власник завжди втрачатиме якусь частину товару: випадково чи через недогляд. Всі ці витрати зазвичай враховуються та вносяться у вартість продукту, щоб компенсувати втрати. Але це мають бути поодинокі випадки (бій товару чи псування з необережності), яким завжди потрібно вести облік та документувати належним чином. Що у вік технологій абсолютно непростимо — так це втрата товару на якомусь етапі руху від постачальника до складу та полиць магазину. Сучасні системи дозволяють ефективно відстежувати товар від підписання договору з постачальником до прийому складі і передачу його у.

2. Вживіть заходів для запобігання внутрішньому розкраданню.
Внутрішні крадіжки товару співробітниками підприємства можуть становити до 50% усієї усадки бізнесу. Тому компанії потрібно вжити превентивних заходів, щоб уникнути крадіжки. Ось основні методи для запобігання внутрішньому розкраданню:

Відеоспостереження. Встановлення систем відеоспостереження допоможе успішно контролювати збереження товару та дії співробітників, які так чи інакше вступають у контакт із інвентарем. Ці нехитрі заходи здатні не тільки виявити можливого злодія, а й підвищити ступінь самоконтролю співробітників, яких раніше спокушалися привласнити те, що погано лежить – ми рекомендуємо Вам тренінги зі складської логістики Київ та в інших містах.

Ідентифікатор відстеження. Ви можете збільшити рівень деталізації відеоспостереження, впровадивши технологію відстеження ID, яка покаже, хто займався інвентаризацією, і хто був відповідальним за інвентар у кожний конкретний момент.

Патрулювання. Камери не можуть охопити все, тому щоб уникнути крадіжки товару у "сліпих зонах", потрібно впровадити систему патрулів – мобільної охорони.

3. Вживіть заходів щодо запобігання магазинним крадіжкам.
Навіть компанії з найвідданішими та найчеснішими співробітниками зазнають несанкціонованих втрат товарів. І сприяють цьому ті, для кого, власне, магазин працює покупці. Не заощаджуйте на системах охорони торгових залів, інакше товар, вийшовши зі складу, так і не дійде до касового апарату. Дехто краде лише тому, що це легко зробити. І ваше завдання — всіляко ускладнити процес крадіжки, зробити так, щоб було легше купити, ніж вкрасти – більше про це ви зможете дізнатися, відвідавши корпоративні тренінги з логістики в Україні, у вашій компанії.

4. Розширте права та можливості ваших менеджерів.
На відміну від машини, яка бездушно спостерігає і лише констатує факт крадіжки, людина здатна не лише побачити, а й запобігти крадіжці. Зрозуміло, з однією умовою, якщо йому за це пообіцяти матеріальну вигоду. Вигоду, а чи не стягнення. Співробітник, який знатиме, що за скорочення втрати товару (зниження кількості крадіжок, псування тощо) йому наприкінці місяця буде виписана хороша премія, ревніше ставиться до своїх безпосередніх обов'язків. Так ви вб'єте двох зайців — скоротите втрати та покращите моральний стан своїх співробітників.

5. Постійно нагадуйте співробітникам, що вони під жорстким та невсипущим контролем.
Чим частіше ви нагадуєте співробітникам, що їх контролюєте, тим менше їм хочеться здійснювати протиправні дії. Вживайте жорстких заходів щодо порушників. Можливо, заявляти в поліцію не варто, але негайне звільнення без виплати заробітної плати має відбутися відразу після того, як працівника буде викрито в крадіжці.

6. Зміцніть охорону складу.
Склад (особливо при магазині) — це не прохідний двір, тому подбайте про те, щоб обладнати його надійними дверима, міцним замком з обмеженою кількістю ключів і надійною сигналізацією, яка повідомить про несанкціоноване проникнення.

7. Регулярно проводьте ревізію системи безпеки та кадрів.
Пам'ятайте про те, що відеокамери вам не тільки для краси, та регулярно переглядайте відзнятий матеріал. На основі побаченого виносите стягнення співробітникам за недостатню запопадливість або навпаки заохочуйте за хорошу роботу з клієнтом. Не зайвим буде перевіряти всі речі, які виносять із магазину, аж до мішків зі сміттям. Ви здивуєтеся, як багато товару може бути вкрадено таким нехитрим способом прямо на очах у власника бізнесу.

P/S - Цікаві статті поради від партнерів - Промышленные весы или рокла: что удобнее для склада рассказывает специалист Ukrvesi, а також - Квады для фигурного катания: особенности и преимущества, буде цікаво знати.

Також цікаві статті - "Умное освещение с контролерами Zigbee" а також, "Блоки питания 48В : Идеальное питание для светодиодных лент в интернет-магазине Modern Light", це буде цікаво