По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Як навчитися транспортної логістики

Як знайти роботу логістом на дому
Існує безліч способів як стати логістом з вантажоперевезень на дому, але, щоб не витрачати свій час даремно необхідно розуміти, як правильно шукати таку роботу. У яких сферах потрібні фахівці з логістики:

    Підприємства, які здійснюють виробництво продукції.
    Компанії, які ведуть торговельну діяльність.
    Компанії, які надають експедиторські та логістичні послуги.
    Компанії, що надають послуги з оренди складів.

Вакансії логістів на дому можна розділити на дві групи:
    з високою оплатою і обов'язковою наявністю досвіду;
    з мінімальним окладом для початківців.

Другий варіант дозволить вам отримати потрібні навички і досвід, з якими в майбутньому ви зможете перейти на більш високооплачуваний рівень. Знайти підходящу вакансію за допомогою таких дій:

    Сайти з працевлаштування. Тут, як правило, представлено дуже багато вакансій для диспетчерів логістів з вантажоперевезень. Така робота пропонується для фахівців без досвіду.
    Біржі фріланса (kabanchik.ua). Подібні вакансії на таких біржах зустрічаються не часто, але вони дозволяють знайти роботу в форматі аутсорсингу.
    Професійні форуми (logist.ru, tbncom.com). Такі ресурси будуть дуже корисні новачкам. Тут ви зможете знайти різні вакансії (вони можуть знаходитися в рубриках «оголошення», «вакансії», «різне», «пісочниця»), а також задати питання про робота більш досвідченим колегам.
    Розсилка резюме в компанії з вантажоперевезень. Ви можете моніторити офіційні сайти компаній, що займаються логістичними послугами та вантажоперевезеннями, переглядаючи розділи з вакансіями і відправляючи своє резюме із зазначенням пропозиції працювати в віддаленому форматі. Такий спосіб підходить для менеджерів з продажу логістичних послуг.

Важливим моментом при пошуку віддаленої роботи логістом є грамотне складання резюме. Якщо ви початківець, обов'язково вкажіть які курси ви закінчували і чому вирішили почати роботу в цій сфері.
Доречі, Ярослав Степчинков, пропонує для Вас, корпоративні тренінги з логістики, а також, ви можете відвідати, тренінги транспортна логістика в Києві, а також, семінар складська логістика Київ, та інші міста України.

Поради як стати хорошим логістом з гідною оплатою
Сучасна транспортна логістика постійно розвивається - впроваджуються нові методики, правила і закони, а тому вам необхідно постійно навчатися. У цьому вам допоможе спілкування в професійних співтовариствах, моніторинг інформації, представленої в мережі інтернет, електронних бібліотеках і спеціалізованих періодичних виданнях - журнали:

    «Логістика»
    «Авіація і час»
    «Логістика і управління ланцюгами поставок»
    «РИЗИК: Ресурси, Інформація, Постачання, Конкуренція»

З іншого боку, щоб ваша праця оплачувалася гідно, вам буде потрібно з першого дня навчитися грамотно спілкуватися з клієнтами і роботодавцем. Якщо ви працевлаштовують як новачок на мінімальну оплату з метою отримати досвід роботи, вимагайте офіційного оформлення віддалено або за сумісництвом. Виконуйте роботу тільки в рамках своєї посади, намагаючись уникати додаткових неоплачуваних завдань.
На цьому сайті, http://sbt.nbc.ua/ Ві знайдете, все що потрібно для логістів, …..

Переваги та недоліки роботи логіста на дому

Основним недоліком роботи логістом на дому є:

    Високе навантаження - потрібно обробляти великі потоки інформації, вести розрахунки, переговори, поєднуючи все з домашніми справами.
    Необхідність виходити на зв'язок цілодобово, без вихідних і свят, що може дратувати інших членів сім'ї та приводити до конфліктів.
    Величезний вплив особистісного (людського) чинника - виникнення форс-мажорних обставин з перевізниками, фінансова відповідальність перед клієнтами, штрафи від роботодавця (для диспетчерів).

З іншого боку, обдумуючи як стати логістом на дому, варто знати, що така робота має перелік привабливих переваг:

    Високий дохід. Навіть якщо спочатку ви отримуєте мало, з напрацюванням досвіду ваші доходи суттєво зростуть.
    Низька конкуренція на вакантні посади. Брак фахівців дозволяє працювати навіть людям без досвіду.
    Постійний розвиток і особистісний ріст. Необхідність постійного спілкування з новими людьми, а також моніторинг нових методик, правових аспектів і технологій дозволяє підтримувати високий рівень знань.
    Можливість працювати віддалено на дому.
    Престижність роботи. Професія логіста на сьогоднішній день вважається дуже перспективною і серйозною, а тому її рейтинг серед інших спеціальностей постійно зростає.

Отримавши достатньо досвіду і домігшись результатів в цій сфері, ви зможете також створити власну логістичну компанію, навчивши як стати логістом з вантажоперевезень на дому інших. Це дозволить вам знизити навантаження і отримувати пасивний дохід від власного бізнесу.