По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Особливості системи Прозорро

Українська акредитована система держзакупівель Prozorro розпочала свою діяльність 21015 року. Тестування порталу пройшло успішно, і зараз цей торгівельний майданчик, що забезпечує проведення чесних і прозорих торгів, користується у вітчизняних підприємців неабиякою популярністю.

Ключова пріоритетна особливість платформи Прозорро – робота системи виключно в рамках українського законодавства. Документ, яким керується керівництво й працівники даного веб-ресурсу – Закон України «Про публічні закупівлі».    

Про специфіку роботи даної системи та умови співпраці з нею можна дізнатися, прочитавши дану статтю.

Як працює веб-ресурс?

Прозорро є нескладною в користуванні системою, що включає два структурних підрозділи – офіційний сайт та авторизований електронний майданчик.

Персональні дані користувачів, які пройшли процедуру реєстрації, автоматично потрапляють до бази системи – у результаті для них стає доступним обмін документацією та інформацією. 

За допомогою порталу, що функціонує за принципами чесності й прозорості, можна отримати доступ до всіх актуальних для підприємця каналів. 

Державні замовники на просторі ресурсу розміщують оголошення з метою закупівлі, прописуючи в них найменування необхідної продукції або послуги, її ціну та коло загальних вимог.

Про старт тендерів, що відбуваються тільки в режимі онлайн, підприємців повідомляють матеріали сайту або надіслані їм інформаційної листи. Отримавши повідомлення, що є актуальним, цей користувач має оперативно ввійти до свого особистого кабінету й оформити заявку на участь у відповідних торгах.

По завершенні відкритого тендеру розголошуються ціни, але дані замовників продовжують залишатися анонімними. Виграє на аукціоні той учасник, який назвав найнижчу ціну.

Як стати користувачем системи Prozorro: поради щодо реєстрації

Потенційний замовник не зможе користуватися системою, якщо не авторизується на спеціальному майданчику, де зібраний чималий спектр профільних сайтів.

Важлива справа – правильно обрати ресурс для реєстрації. Щоб зрозуміти, який із цих сайтів підходить йому найліпше, потенційний клієнт має вивчити можливості й особливості сервісу кожного з них.

Тарифні плани, за якими працюють ресурси для авторизації, однакові, як і принцип їх діяльності. Проте ці майданчики відрізняються рівнями акредитації та особливостями послуг.

Оптимальним варіантом для вимогливих користувачів стане вибір на користь сайту tender.uub.com.ua. Це онлайн-платформа Української Універсальної Біржі, яка постійно вдосконалюється й зарекомендувала себе низкою конкурентних переваг:

·         зрозумілим та зручним інтерфейсом;

·         надійністю й стабільністю;

·         наданням якісної технічної підтримки;

·         постійним оновленням інформаційної бази.

Українська Універсальна Біржа – це найкраща можливість для вітчизняних підприємців брати участь у прибуткових держзакупівлях на вигідних, прозорих умовах та ставати їх переможцями!