По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Що таке склад тимчасового зберігання

Склад тимчасового зберігання являє собою приміщення, призначене для тимчасового зберігання товарів, вантажів і транспорту, які перевозяться через митний кордон країн МС. Його не слід плутати з митним складом. Приміщення повинно бути організовано спеціально під зберігання товарів. Сюди направляються вантажі після того, як вони були пред'явлені митним органом аж до моменту їх випуску.

У ситуації, коли оформлення потрібних митних документів вимагає деякого часу, вантажі зазвичай переводяться на склади тимчасового зберігання. Зберігання товарів на складі має обмежений термін і строго регламентується законодавством.

Документація і законність.
Одним з головних умов приміщення вантажу на склади тимчасового зберігання в Житомирі є чіткий контроль обліку кількості та типу вантажу, наявність необхідної нормативної документації у власника вантажу. Відповідно до закону, власник вантажу не має права вивозити вантаж зі складу тимчасового зберігання частинами, а тільки цілої партією.
 
Термін зберігання вантажу.
Склад тимчасового зберігання - це по суті перевалочна база для іноземного вантажу під час митної реєстрації та інших процедур. Зазвичай, на складах тимчасового зберігання вантаж може перебувати на умовах митного режиму від доби до двох місяців. Однак, логістична компанія надає можливість продовження оренди складу за бажанням наймача.


Наша компанія, пропонує тренінги складська логістика на підприємстві, знижки 50%

Види складів тимчасового зберігання.
 
Наша компанія може запропонувати своїм партнерам склади тимчасового зберігання в Житомирі і Волині наступних типів:
 
- Склад відкритого типу. Він може вміщати в себе будь-які вантажі, зберігання яких не передбачає спеціальних умов (температурний режим, герметичність, і ін.). Скористатися послугами такого сховища може будь-яка приватна або юридична особа.
 
- Склад закритого типу. Там зазвичай зберігаються імпортні вантажі певного виду (їх перелік установлен Законодавством), в тому числі і ті, товарообіг яких обмежений; або ж товари, які вимагають особливих умов середовища - продукти харчування, корми, ліки і т. д.

Вибір виду складу СТЗ для свого вантажу визначає сам власник, однак для оренди складів закритого типу обов'язково необхідно вказати необхідність, причину і індивідуальні умови зберігання вантажу на складі тимчасового зберігання закритого типу.

Для того щоб надавати послуги СТЗ власнику складу необхідно вказати, під які цілі він буде використовуватися:
- для зберігання особистих речей, транспорту; для зберігання вантажів і транспорту під відповідальність їх перевізника;
- для зберігання вантажів, власниками яких є обмежений ряд осіб. При цьому слід вказувати всіх власників;
- для зберігання вантажів і транспорту, що належать необмеженому числу власників, під відповідальність;
- для зберігання деяких типів вантажів.